Óvodapedagógus Állás

Kedves Szülők!

Azok számára, akik most kezdik első alkalommal az óvodát, 2021. 08. 27-én 10.00 - 12. 00 óra között megnyitjuk az óvoda kapuit. Az óvodapedagógusok szeretettel várják gyermekeiket és Önöket nyílt napra a saját csoportjukba.

GYERMEKNAPI MESEÖSVÉNY

Csodálatos gyermeknapi programban volt része a Hétszínvirág óvodásoknak. Igazán bámulatos környezetben, a tóalmási Andrássy-kastély parkjában „Szélike királykisasszony” meséjébe csöppenhettek bele a kis királyfik és királylányok. Varázslatos kaland, hősies versengés, vidám hancúrozás élménye jutott erre a napra. A végén mindenki elnyerte méltó jutalmát és mesebeli élményekkel térhettek haza.
Köszönöm kollégáim felkészülését és munkáját, akik ezen a szép napon is kitettek magukért.
Ezúton szeretnénk köszönetet mondani a WOL Élet Szava Magyarország Alapítványnak,https://eletszava.org amiért lehetővé tette, hogy ebben a festői környezetben tölthettük ezt a fantasztikus gyermeknapot

Gyermeknap a Kisherceg óvodában

Minden évben örömet és maradandó emléket szeretnénk szerezni kis ovisainknak, gyermeknapon. A remek hangulat idén sem maradt el.
A gyerekekkel kilátogattunk a nagykátai sportpályára. Mozgásos, játékos feladatainkat a Békakirály című mese köré építettük fel.
Kellemes délelőttöt töltöttünk el ismételten, együtt.
Köszönjük a lehetőséget József Hegedűs-nek és a Nagykáta SE munkatársainak, hogy a nagykátai sportpályán rendezhettük meg gyermeknapi programunkat. Továbbá köszönjük Szécsényi Lászlónak, (Lalónak) a kedves, barátságos fogadtatást.
Természetesen az ajándék sem maradt el. Minden gyermek kapott jégkrémet, színezőt és egy-egy buborékfújót is ajándékba.

Tájékoztató

2020-21 nevelési év nyári nyitvatartási rendje

Tájékoztató

2020-21 nevelési év nyári nyitvatartásirendjéről

A 2020-21 nevelési évre szóló Munkatervünk alapján tájékoztatom Önöket, hogy az óvoda nyári nyitva tartása folyamatos.

A szabadságolások tervezéséhez előzetesen meghirdetjük nyitvatartási rendünket, melyet a telephelyek karbantartási és nyári takarítási feladatai indokolnak. A részleges zárások előtt, április végén, a szokásos módon írásban nyilatkoznak a szülők az ellátás igényléséről.

2021. június 16. és július 02. között saját telephelyen összevont csoportokban,

2021. július 1. és 30. között egy telephelyen összevontan,

2021. augusztus 2. és 19. között karbantartási munkálatok miatt egy telephelyen, ügyeleti rendben fogadjuk a gyermekeket.

2021. augusztus 23-tól a megszokott rendben leszünk nyitva.

A 20/2013 EMMI rendelet 3.§ (7) pontja értelmében fenti nyitvatartási rendről a szülőket február 15-ig kötelesek vagyunk tájékoztatni.

Nagykáta, 2021. 02. 01.

Pál Erzsébet