Óvodapedagógus Állás

Kedves Szülők!

Azok számára, akik most kezdik első alkalommal az óvodát, 2021. 08. 27-én 10.00 - 12. 00 óra között megnyitjuk az óvoda kapuit. Az óvodapedagógusok szeretettel várják gyermekeiket és Önöket nyílt napra a saját csoportjukba.

GYERMEKNAPI MESEÖSVÉNY

Csodálatos gyermeknapi programban volt része a Hétszínvirág óvodásoknak. Igazán bámulatos környezetben, a tóalmási Andrássy-kastély parkjában „Szélike királykisasszony” meséjébe csöppenhettek bele a kis királyfik és királylányok. Varázslatos kaland, hősies versengés, vidám hancúrozás élménye jutott erre a napra. A végén mindenki elnyerte méltó jutalmát és mesebeli élményekkel térhettek haza.
Köszönöm kollégáim felkészülését és munkáját, akik ezen a szép napon is kitettek magukért.
Ezúton szeretnénk köszönetet mondani a WOL Élet Szava Magyarország Alapítványnak,https://eletszava.org amiért lehetővé tette, hogy ebben a festői környezetben tölthettük ezt a fantasztikus gyermeknapot

Gyermeknap a Kisherceg óvodában

Minden évben örömet és maradandó emléket szeretnénk szerezni kis ovisainknak, gyermeknapon. A remek hangulat idén sem maradt el.
A gyerekekkel kilátogattunk a nagykátai sportpályára. Mozgásos, játékos feladatainkat a Békakirály című mese köré építettük fel.
Kellemes délelőttöt töltöttünk el ismételten, együtt.
Köszönjük a lehetőséget József Hegedűs-nek és a Nagykáta SE munkatársainak, hogy a nagykátai sportpályán rendezhettük meg gyermeknapi programunkat. Továbbá köszönjük Szécsényi Lászlónak, (Lalónak) a kedves, barátságos fogadtatást.
Természetesen az ajándék sem maradt el. Minden gyermek kapott jégkrémet, színezőt és egy-egy buborékfújót is ajándékba.